W sobotę ostatni koncert w ramach Letnich Spotkań Kameralnych. Tytuł koncertu jest trochę patriotyczny – „Wybili nas na niepodległość”. Usłyszymy utwory m. in. Zygmunta Stojowskiego i Roberta Muczynskiego.
Kolejna znakomitość festiwalu wystąpi w sobotę (5 sierpnia) w strzeleckiej kolegiacie. Tego wieczoru wystąpi trio AFFETTO PIANO TRIO w składzie Amelia Maszońska – skrzypce, Marianna Sikorska – wiolonczela i Mischa Kozlowski – fortepian.
sobota, 08 lipiec 2017 08:01

Cyganie zagrają w "Grzybku"

W niedzielny wieczór (9 lipca) odbędzie się ciekawy koncert berlińskiego zespołu cygańskiego. Janko Bend wystąpi o godzinie 18.00 w "Cafe Rynek", czyli w potocznie nazywanym "Grzybku". Na pewno będzie to atrakcyjny wieczór. Nie ma chyba takiej osoby, której cygańska muzyka by nie porwała. Wstęp oczywiście wolny!
wtorek, 04 lipiec 2017 21:59

Akcja Lato 2017!

Dzieci w Strzelcach Krajeńskich – te starsze i te najmłodsze – nie mogą narzekać na nudę. Od poniedziałku w Strzeleckim Ośrodku Kultury trwa Akcja lato.
niedziela, 02 kwiecień 2017 11:19

Zagrają dla Natalii i Gracjana

W niedzielę w Strzeleckim Ośrodku Kultury odbędzie się koncert charytatywny „Dar serca”, podczas którego będą zbierane pieniądze dla Natalii z Sokólska i 9-letniego Gracjana.