czwartek, 15 wrzesień 2016 11:48

Łucznik pewnie wygrywa z Wartą Gorzów

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
W środowym meczu kolejnej rundy Pucharu Polski Łucznik zmierzył się z Wartą Gorzów, drużyną na co dzień mierzącą się z rywalami w okręgówce.

Faworytem byli niewątpliwie goście, jednak miejscowa drużyna pokusiła się o niespodziankę. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:1. A bramki zdobyli Bierka, Szymański oraz Majewski. Goście przez cały mecz starali się rozgrywać piłkę od tyłu, jednak z ich starań nie wynikało żadne zagrożenie, a jedyną bramkę zdobyli po stałym fragmencie gry. Łucznik przez cały mecz konsekwentnie grał w obronie i to przełożyło się na dobry rezultat. W pierwszej połowie Bierka wykorzystał rzut karny i gospodarze wyszli na prowadzenie. Chwilę później odpowiedź gości. Dośrodkowanie z rzutu różnego, najwyżej skacze zawodnik Warty i mamy remis. W drugiej połowie dogodną sytuację stworzyli dopiero gospodarze - Bierka zagrał do Szymańskiego, błąd popełnia obrońca Warty i nasz zawodnik w sytuacji sam na sam nie myli się i pewnie posyła piłkę do siatki. Po tej bramce rywale ruszyli mocno do przodu, a Łucznik wyprowadzał tylko kontry. Jedna z nich zakończyła się rzutem różnym, po którym świeżo wprowadzony Majewski popisał się celną główką. Do końca meczu Łucznik pewnie kontrolował poczynania gości i po meczu cieszył się ze zwycięstwa.

Łucznik: Romanowicz; Szymański, Bierka, Pawelec, Rosiński; Staszkiewicz (Majewski), Nowik (Gągała), Izbicki, Sosnowski (Bednarczyk); Czaplicki (Kamola), Dratwiński.

Źródło: facebook.com