O nas

strzelce24.pl – codziennie wiesz więcej

Witamy w nowym, niezależnym, lokalnym serwisie informacyjnym ziemi strzeleckiej! Dzięki strzelce24.pl masz dostęp do aktualnych wiadomości z naszej Gminy. Informacje będą rzetelne i bezstronne, ale zajmiemy się też sprawami trudnymi i kontrowersyjnymi. Serwis jest bezpłatny i tworzony dla mieszkańców.

Już od teraz nie musisz nigdzie indziej szukać wiadomości o strzeleckich wydarzeniach – wszystko znajdziesz w serwisie strzelce24.pl! Udostępnimy informacje o strzeleckich firmach i instytucjach, ale również oddamy głos mieszkańcom, którzy będą mogli powiedzieć, co myślą o miejscu, w którym żyją. Nasza maksyma to „codziennie wiesz więcej” – dlatego warto do nas zaglądać każdego dnia. Od dziś informacje o życiu Gminy będą aktualne jak jeszcze nigdy dotąd!

REDAKCJA:
Adam Król – redaktor naczelny

STALE WSPÓŁPRACUJĄ:
Ryszard Drewniak
Rafał Dziurłaj
Katarzyna Maroszek
Jakub „Uganda” Nowak
Anioł Stróż
Mantyk

Korzystanie z serwisu jest bezpłatne. Zamieszczone w nim informacje, teksty, artykuły oraz wszelkie inne dane i materiały nie mogą być kopiowane (w całości lub części), powielane ani zmieniane bez uprzedniej pisemnej zgody właściciela portalu, zgodnie z ustawą z 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. Nr 24, poz. 83 z późniejszymi zmianami).